درباره آریاکوپلینگ

درباره ما

آریاکوپلینگ

طراح و تولید کننده تجهیزات آتش نشانی

گذشته

مجموعه آریاکوپلینگ در سال 1348  با هدف طراحی و ساخت قالبهای ویژه صنعتی تاسیس گردید. همگام با فرایند صنعتی شدن کشور و عزم صنعتگران برای تولید ملی در ابتدای دهه 60، این مجموعه با ذهنیت توسعه خدمات، به سرعت دامنه فعالیت خود را گسترش داده و با افزایش توان تکنولوژیکی و تجهیزاتی، تولید قطعات صنعتی را آغاز نمود. دانش، خلاقیت و تجربه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و موثر در زمینه قالب سازی، این امکان را فراهم نمود تا به تدریج طیف وسیعی از محصولات تولیدی به روش تزریق پلاستیک، ریخته گری دایکست و ماشینکاری با رعایت بالاترین حدود استانداردهای کیفیت به بازارهای صنعتی کشور راه یافته و زمینه را برای هدف گذاری تولیدات تخصصی و انحصاری فراهم آورد.

حال

متخصصین حفاظت از آرامش

ورود موخر خدمات آتش نشانی به ایران طی کمتر از یک قرن اخیر، به هیچ عنوان از اهمیت توجه به آن نمی کاهد. ورای جان عزیز، انسان امروزی شهری بی شائبه تلاش می کند تا اندوخته ای از آرامش برای خود و خانواده اش فراهم آورد و آزمون هر آزموده ای که این آرامش را به خطر بیاندازد از عقل سلیم به دور است. فضاهای آپارتمانی بسیار نزدیک به هم با تعداد طبقات زیاد، مراکز خرید عظیم که جمعیت کثیری را در خود جای می دهند و محیط های وسیع صنعتی با پرسنل متعدد، هر ساعت به ما یادآور می شوند که بی توجهی به خطرات ناشی از حریق چه فاجعه غیر قابل جبرانی را رقم خواهد زد و هر گونه قصور در اجرای یک نظام هدفمند به منظور پیشگیری و مقابله با آتش های احتمالی چه آثار وحشتناکی به بار خواهد آورد.

همواره ورود به صنایع حساس که مستقیما با جان و دارایی انسان ها در ارتباط هستند تصمیمی دشوار و سرنوشت ساز است. تنها مجموعه های مسئول و راسخ با اهداف والای انسانی قادر خواهند بود در این عرصه ایفای نقش نمایند و با تلاش روزافزون در حفاظت از جان و مال و آرامش همنوع بکوشند. مجموعه آریاکوپلینگ مفتخر است که این وظیفه را طی سالیان متوالی متعهدانه و داوطلبانه به عهده گرفته و از هیچ گونه تلاشی برای خدمت به امنیت جامعه فروگذار نبوده است.

دانش فنی

اعتقاد به بهره گیری از تجربیات پیشگامان عرصه آتش نشانی و مولدین دانش برای کشورهای در حال توسعه اولویتی غیرقابل انکار است و لذا اولین گام در تولید محصولات مرتبط با اطفای حریق برای مجموعه آریاکوپلینگ با هدف حفاظت از جان و مال انسان ها و بی نیازی کشور از واردات این گروه کالایی، به کارگیری دانش و استانداردهای مدون بین المللی بود. تجهیزات بروز جایگزین گردیده و فعالیت این مجموعه در راستای تحقق اهداف جدید مطابق با کاملترین استاندارهای منتخب اروپایی آغاز شد. موازی با رعایت الزامات و دستورالعملهای این استانداردها، در نظر گرفتن شرایط خاص اقلیمی و بومی در تعامل مداوم با مراکز علمی، تحقیقاتی و اساتید دانشگاه همچنین مشورت مداوم با فعالان عرصه آتش نشانی، همکاری با اداره استاندارد و به ویژه مشارکت در تدوین چندین استاندارد ملی مرتبط، منجر به افزایش بیش از پیش کارایی محصولات این مجموعه گردید به طوریکه طی مدت زمانی کوتاه، افزایش کارکرد، سهولت در عملکرد و کیفیت بالای قطعات تولید شده توسط آریاکوپلینگ به گواه موسسات معتبر آزمایشگاهی، استانداردهای بین المللی را هم در نوردیده و رضایت کامل مشتریان و مصرف کنندگان را موجب شد.

مدیریت کیفیت

نگاه مستمر و ویژه مدیریت مجموعه به کیفیت به سبب اهمیت بالای محصولات از منظر ایمنی،اجرای جزء به جزء الزامات استانداردهای ملی و بین المللی آتش نشانی و قطعه سازی حتی با وجود مشکلات تولیدکنندگان در سال های دور و نزدیک، به کارگیری نیروی انسانی مجرب و متخصص، استفاده از مواد اولیه مصرفی با کیفیت و ارتقای مداوم تجهیزات، آریاکوپلینگ را همواره به عنوان یک همراه معتمد شانه به شانه کلیه واحدهای آتش نشانی شهری و صنعتی مطرح نموده است. بی شک اطمینان مسئولین، فعالان و اساتید این عرصه، سرمایه عظیمی است که با تلاش بی شائبه پرسنل متعهد مجموعه به دست آمده و محافظت می گردد.

آینده

ما همواره در کنار حفظ و ارتقای کیفیت تولیدات گسترده و شناخته شده سال های گذشته نظیر طیف وسیع اتصالات آتش نشانی صنعتی و شهری شامل کوپلینگ­ها، نازل­ها، هیدارنت، درپوش، تبدیل و...  انواع جعبه های آتش نشانی با کاربردهای مختلف، شیر فلکه های متنوع، انواع قرقره، شیلنگ و بست های ویژه، کپسول ABC منحصر به فرد اطفاء حریق و... بر این باور استواریم که تا تبلور شعار حفاظت از آرامش جامعه ای امن و به دور از هرگونه آسیب ناشی از حریق، راه درازی در پیش است و تا حد توان برای توسعه تولیدات و افزایش دامنه خدمات "مطمئن و ایمن" همچون گذشته می کوشیم.

 

 

 

 

 

                مبانی کیفیت از نگاه مدیر عامل

بیانیه مأموریت

حفاظت از جان و مال انسان ها از طریق طراحی و تولید تجهیزات و جعبه های آتش نشانی در هر فضایی که نیاز به محافظت در برابر حریق دارد.

چشم انداز

ارائه ی راهکار و دانش ایمنی در برابر حریق با طراحی و تولید طیف کامل محصولات با کیفیت و نوآورانه به عنوان برند پیشتاز در کلاس جهانی.

خط مشی کیفیت

مجموعه تولیدی و صنعتی آریاکوپلینگ با سابقه 40 سال فعالیت در صنایع ریخته گری و تزریق پلاستیک و همچنین طراحی و تولید تخصصی تجهیزات و جعبه های آتش نشانی، در راستای بهبود مستمر کیفیت، ارائه ی محصولات، راهکارها و خدمات، مطابق با نیازهای مشتریان و دستیابی به اهداف ارزشمندی از جمله رسیدن کشور عزیزمان ایران، به سطح خودکفایی کامل در صنعت تولید تجهیزات و جعبه های آتش نشانی و حضور قدرتمند در بازارهای بین المللی،رعایت قوانین و مقررات مرتبط، با الگو قرار دادن الزامات استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 2015 رئوس خطی مشی خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

1. شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بهبود مستمر فرآیندهای بازاریابی و فروش و بکارگیری تمامی توانمندی ها و ظرفیت های مجموعه در راستای برآورده ساختن این نیازها با هدف ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و وفاداری ایشان، بواسطه ی استقرار سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان

2. توسعه و ارتقاء سطح دانش و مهارت های سرمایه های انسانی بواسطه برنامه ریزی و بهبود مستمر سیستم مدیریت آموزش در تمامی سطوح سازمان و برنامه ریزی و اجرای طرح های انگیزش و جلب مشارکت حداکثری کارکنان

3. تلاش مستمر جهت ایفای نقش در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی مشتریان نسبت به اصول، قواعد و استاندارهای حوزه ایمنی و آتش نشانی و اهمیت ویژه آن

4. شناسایی ریسک های فعالیت ها و فرآیندها و برنامه ریزی منظم جهت پاسخگویی اثربخش و به موقع به ریسک های شناسایی شده

5. استقرار تجهیزات و روش های اثربخش در راستای کنترل کیفیت تمامی محصولات تولیدی و حصول اطمینان از مطابقت کامل این محصولات با استانداردهای ملی و بین المللی

6. بهبود مستمر فرآیندهای تولید با هدف افزایش بهره وری تولید و کمینه نمودن ضایعات و اتلاف در سیستم تولید

 

 

از آنجایی که تحقق تمامی موارد فوق و نیل به اهداف سازمان، نیازمند مشارکت و همدلی همکاران گرامی در تمامی بخش ها و سطوح سازمان است لذا انتظار دارد تمامی عزیزان، مجموعه آریاکوپلینگ را در راستای تحقق این مهم یاری فرمایند. بدیهی است که مدیریت مجموعه نیز از تمامی فعالیت ها، ایجاد و تأمین بسترهای لازم در این مسیر حمایت کامل خواهد نمود.

با تجدید احترام
محمد صالحی تجریشی
مدیر عامل

گواهینامه های شرکت آریا کوپلینگ

شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ
شرکت آریا کوپلینگ

گواهینامه محصولات شرکت آریا کوپلینگ

 • Gm1
 • Gm2
 • Gm3
 • Gm4
 • Gm5
 • Gm6
 • Gm7
 • Gm8
 • Gm9
 • Gm10
 • Gm11
 • Gm12
 • Gm13
 • Gm14
 • Gm15

  برخی از مشتریان آریا کوپلینگ

  C1
  C10
  C11
  C12
  C13
  C14
  C15
  C16
  C17
  C18
  C19
  C2
  C20
  C21
  C22
  C23
  C24
  C25
  C26
  C27
  C28
  C29
  C3
  C30
  C31
  C32
  C33
  C34
  C35
  C36
  C37
  C38
  C39
  C4
  C40
  C5
  C6
  C7
  C8
  C9