جعبه آتش نشانی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟( انتخاب جعبه آتش نشانی )

خرید جعبه آتش نشانی با کیفیت

یکی از تجهیزات آتش نشانی پرکاربرد در اغلب پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت، جعبه‌ آتش نشانی است. تجهیزات آتش نشانی به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی مردم، حساسیت ویژه‌ای دارند. این تجهیزات تنها در لحظات بروز حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین هرگونه نقص فنی که منجر به عدم کارآیی این تجهیزات شود، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به بار آورد.

امروزه با گسترش جوامع شهرنشینی و افزایش تمرکز جمعیتی در شهرها، چالش حفظ و ارتقای ایمنی در برابر آتش سوزی اهمیت روز افزونی یافته است. بدین منظور، استانداردها و دستورالعمل‌هایی جهت تضمین و تامین ایمنی سازه‌های ساخت بشر، تدوین و ملاک عمل تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی و آتش نشانی قرار گرفته است. طبیعی است با رعایت این استانداردها از سوی تولید کنندگان پرتلاش این صنعت، محصولات باکیفیتی وارد بازار می‌شود.

در این مطلب می‌خواهیم به ویژگی‌های یکجعبه آتش نشانی با کیفیت بپردازیم. شناخت این ویژگی‌ها به ما کمک می‌کند تا در انتخاب یک جعبه آتش نشانی با کیفیت، دچار اشتباه نشویم. آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

 • کاربرد اصلی جعبه‌های آتش نشانی چیست؟
 • فاکتورهای کیفی جعبه آتش نشانی چیست؟
 • سخن پایانی

👈🏿 خرید جعبه آتش نشانی 👉🏿

کاربرد اصلی جعبه‌های آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی ابزاری برای نگه‌داری تجهیزات آتش نشانی و اطفای حریق است. شاید هدف از طراحی این محصول، تخصیص یک محل ویژه و مشخص جهت قرار دادن ابزارهای اضطراری اطفای حریق باشد.بدین ترتیب در هنگام بروز حادثه حریق، که هر ثانیه می‌تواند در حفظ و نجات جان افراد درگیربسیار حیاتی باشد، از سردرگمی افراد برای یافتن ابزارهای اطفای حریق جلوگیری کند. به همین دلیل است که رنگ پیش فرض برای جعبه آتش نشانی و سایر ابزارهای اطفای حریق، رنگ قرمز است. زیرا این رنگ به راحتی توجه همگان را به خود جلب می‌کند.

برای دیدن محصولات بیشتر کلیک کنید

فاکتورهای کیفی جعبه‌های آتش نشانی چیست؟

در این بخش، مهم‌ترین فاکتورهای کیفی یک جعبه آتش نشانی را بررسی می‌کنیم. با شناخت این فاکتورها می‌توانیم هنگام خرید جعبه آتش نشانی، آن را دقیق‌تر بررسی کرده و انتخاب بهتری داشته باشیم. یادمان باشد ما قصد داریم محصولی بخریم که در لحظات حساس مرگ و زندگی در کنار ما باشد.

برای مطالعه : انواع تجیهزات آتش نشانی

1-ضخامت ورق جعبه آتش نشانی

ضخامت ورقی که تولید کنندگان تجهیزات آتش نشانی جهت ساخت جعبه آتش نشانی به کار می‌برند، یکی از فاکتورهای اولیه برای قضاوت در مورد کیفیت یک جعبه آتش نشانی است. فاکتور اولیه، یعنی شاخصی که اگر جعبه آتش نشانی آن را ارضا نکند، دیگر نیازی به بررسی سایر عوامل نیست.

مطابق الزامات سازمان آتش نشانی، ضخامت ورق جعبه آتش نشانی نباید کم‌تر از 1میلی‌متر باشد. در صورتی که ضخامت ورق فلزی (فولاد یا استیل) کمتر از 1 میلی‌متر باشد،استحکام جعبه آتش نشانی به شدت کاهش می‌یابد و بدنه جعبه در برابر ضربه، خوردگی و صدمات دیگر مستعد آسیب خواهد شد.

علاوه براین، استفاده از ورق با ضخامت کم‌تر از یک میلی‌متر، در بلند مدت باعث افتادگی قرقره، قطع مسیر جریان آب، اعوجاج و باز نشدن درب جعبه و سست شدن ورق‌های نگهدارنده نازل می‌شود.

تمامی این اتفاقات در صورت رعایت نکردن ضخامت مناسب برای ورق جعبه آتش نشانی بروز می‌کند. به همین دلیل یکی از شروط لازم برای قبول شدن یک جعبه آتش نشانی در آزمون کیفیت، ضخامت ورق آن است. جعبه مردود، عملکرد ناقص خود را در هنگام حادثه نشان می‌دهد. جایی که برای اصلاح امور بسیار دیر است. مراقب باشیم جعبه آتش نشانی مردود را در پروژه خود نصب نکنیم!

👈🏿 قیمت جعبه آتش نشانی آریا👉🏿

برای دیدن محصولات بیشتر کلیک کنید

2-جنس ورق جعبه‌های آتش نشانی

در صورت انتخاب جعبه آتش نشانی بی کیفیت با استحکام پایین، چه بسا ممکن است در زمان بروز حریق نتوانیم درب جعبه را باز و از تجهیزات اساسی و مهم درن آن استفاده نماییم.

جنس ورق مورد نیاز برای ساخت جعبه نیز یکی از موارد موثر در ساختن یک جعبه آتش نشانی مستحکم و با کیفیت است.استفاده از ورق‌های فولادی مستحکم که توسط کارخانه‌های معتبر و تحت فرآیندهای کنترل شده و دقیق تولید می‌شوند، شرط لازم (نه کافی) برای تولید جعبه‌هایی است که در طول زمان دچار آسیب نمی‌شوند. همچنین تولیدکنندگان از انواع ورق استنلس استیل برای ساخت جعبه‌های آتش نشانی مناسب مناطق مرطوب استفاده می‌کنند که در عین زیبایی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و زنگ زدگی است.

البته طراحان و مهندسان زبده صنعت آتش نشانی، قطعا نیاز معماران نکته سنج را درک کرده و توانایی طراحی انواع طرح‌ها و ابعاد جعبه آتش نشانی در کاربردهای مختلف را دارند. اما یادمان باشد هر جعبه آتش نشانی رسالت اصلی آن تامین ایمنی در برابر آتش سوزی بوده و زیبایی بصری در مرتبه دوم قرار می‌گیرد. پس لازم است در طراحی جعبه‌های آتش نشانی سفارشی، الزامات ایمنی و آتش نشانی غافل نشویم.

.
مجموعه آریاکوپلینگ تولید کننده انواع جعبه آتش نشانی آریا، انواع ورق مورد نیاز برای ساخت جعبه‌های آتش نشانی از از تولید کنندگان مطرح داخلی و خارجی تامین می‌کند تا کیفیت مواد اولیه را تضمین کند.

پیش شرط ساخت محصولات عالی، تامین مواد اولیه عالی است.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید…

3-نوع پوشش رنگ مورد استفاده در ساخت جعبه آتش نشانی

یکی از کارکردهای مهم پوشش رنگ در تجهیزات مختلف:

محافظت بدنه در برابر خوردگی و زنگ زدگی و کارکرد دیگر آن، افزودن خاصیت زیبایی به محصول است.

همچنین ورق‌های فولادی روغنی مورد استفاده در فرآیند ساخت جعبه‌های آتش نشانی، دارای مقدار زیادی آلودگی و چربی بر روی سطح خود هستد که باعث عدم چسبندگی مناسب پوشش رنگ بر روی جعبه خواهد شد.

خط رنگ مجموعه آریاکوپلینگ جهت حل این مشکل، از فرآیندهای شستشوی چند مرحله‌ای با حلال‌های صنعتی قبل از شروع فرآیند رنگ کاری استفاده می‌کند.

بدین ترتیب پوشش رنگ با ضخامت و چسبندگی عالی بر روی جعبه آتش نشانی نشسته و باعث افزایش طول عمر جعبه در برابر عوامل خورنده می‌گردد.خرید جعبه آتش نشانی

همچنین خط رنگ این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده که همواره کیفیت پوشش رنگ، فدای بالا بردن سرعت تولید نشود.

در انتهای فرآیند رنگ کاری، انواع آزمایشات کنترل کیفیت رنگ مانند آزمون‌های ضخامت سنجی و شبیه سازی شرایط مخرب واقعی بر روی جعبه‌ها انجام می‌شود تا کیفیت پوشش رنگ این محصولات تضمین شود.

برای مطالعه: عوامل موثر بر قیمت جعبه آتش نشانی
جعبه آتش نشانی چیست ؟

4-کیفیت قفل جعبه آتش نشانی

تصور کنید که در یک تالار عروسی یا در یک گردهمایی در داخل سالن بزرگی نشسته‌اید. در این هنگام حادثه‌ای کوچک باعث می‌شود، آتش سوزی کوچکی بروز نماید.

وظیفه انسانی شما ایجاب می‌کند که خود را به نزدیک‌ترین جعبه آتش نشانی (در صورت وجود) برسانید و با استفاده از قرقره یا خاموش کننده داخل آن، حریق را در مراحل اولیه اطفا نمایید. به کنار جعبه می‌رسید و می‌بینید درب جعبه قفل شده و کلید آن نیز معلوم نیست کجاست. این سناریویی است که در کشورمان بارها و بارها تکرار شده است. اما هنوز هم هستند مالکان و کارفرمایانی که درب جعبه‌های آتش نشانی را قفل می‌کنند.

مقاله مرتبط :قفل های آسان بازشو آریاکوپلینگ

براساس الزامات سازمان آتش نشانی، جعبه آتش نشانی باید با قفل آسان بازشو ساخته شود تا هرکسی در هنگام حادثه حریق بتواند آن را باز کند. در غیر این صورت وجود یک جعبه آتش نشانی پر از بهترین تجهیزات اطفای حریق هم باشد، اگر درب جعبه را نتوانیم در هنگام حادثه باز کنیم، هیچ تفاوتی با نبودن آن تجهیزات نیست.

علاوه بر آن تلاش برای باز کردن درب قفل شده، می‌تواند ثانیه‌های حیاتی زیادی را هدر دهد و باعث گسترش سریع حریق شود.

در آن صورت حریقی که می‌توانستیم با یک هوزریل یا خاموش کننده آتش نشانی اطفا کنیم، شاید حتی نیروهای حرفه‌ای آتش نشانی هم نتوانند به راحتی و سریع آن را مهار کنند.

5-کیفیت لولای جعبه آتش نشانی

لولای جعبه آتش نشانی یکی از نقاطی است که در طولانی مدت در صورت عدم برخورداری از کیفیت کافی، دچار آسیب می‌شود. بخصوص در آب و هوای مرطوب یا خورنده بهتر است تمهیدات ویژه‌ای برای حفظ سطوح فلزی از خطر زنگ زدگی و خوردگی اندیشیده شود.

خوردگی لولای جعبه آتش نشانی در مرحله اول باعث عدم انعطاف لولا و سختی در باز و بست جعبه آتش نشانی می‌شود. از سوی دیگر ممکن است به دلیل همین عدم انعطاف و ساییدگی سطوح با کوچکترین ضربه دچار شکستگی شود.

لولا‌های آبکاری شده یا ساخته شده با فولاد ضد زنگ (استنلس استیل) یا لولای غیر فلزی مقاوم به شرایط محیطی می‌تواند این مشکلات را کاملا حل کند.

جعبه های آتش نشانی

قیمت جعبه آتش نشانی آریا

برای دیدن محصولات بیشتر کلیک کنید

6-فرآیندهای تولید جعبه آتش نشانی

جعبه‌های آتش نشانی مانند تمام محصولات صنعتی به صورت انبوه تولید می‌شوند. یکی از مزایای مهم تولید انبوه، یکنواختی در جزئیات و کیفیت محصول است.

یک جعبه آتش نشانی باکیفیت:

با استفاده از فرآیندهای تولید مکانیزه ساخته می‌شود به طوری که کیفیت اولین جعبه آتش نشانی با کیفیت 100 هزارمین جعبه آتش نشانی کاملا یکسان است.خرید جعبه آتشانی خرید جعبه آتش نشانی

در فرآیند ساخت جعبه‌های آتش نشانی باکیفیت جهت پیاده سازی دقیق نقشه فنی، از تجهیزات پیشرفته برش، پانچ و خمکاری CNC استفاده می‌شود. همچنین مونتاژ بی‌نقص قطعات و اجزای مختلف یک جعبه آتش نشانی نیاز به نیروی کار مجرب و حرفه‌ای دارد.

7-استحکام قاب اصلی و درب جعبه آتش نشانی

جعبه‌های آتش نشانی ممکن است در طول عمر سرویس دهی خود دچار ضربه و تغییر شکل بدنه بخصوص در قسمت درب شوند. یک جعبه آتش نشانی با کیفیت همانطور که در بند شماره 1 ذکر شد، باید ضخامت ورق مناسبی داشته باشد.

همچنین به گونه‌ای طراحی شود که در طول زمان و در اثر استفاده زیاد یا وارد آمدن ضربه دچار اعوجاج و تغییر شکل (بخصوص در قسمت درب) نشود.

تولید کنندگان برتر جعبه آتش نشانی :

معمولا با تعبیه سخت کننده و رعایت کامل الزامات سازمان آتش نشانی درباره حداقل ضخامت جعبه‌های آتش نشانی (1 میلی متر) این مشکل را حل و فصل می‌کنند.

8-زیبایی و هماهنگی با هویت بصری بنا

جعبه‌های آتش نشانی اغلب به عنوان عنصری زمخت و برهم زننده هماهنگی و هویت بصری پروژه‌های لوکس با معماری‌های چشم نواز شناخته می‌شوند. بدین منظور تولید کنندگان برتر جعبه‌های آتش نشانی اغلب قابلیت این را دارند که براساس هویت بصری بنا و پروژه‌های ساختمانی، طرح، ابعاد و رنگ جعبه را طراحی نموده برای هر پروژه می‌توانند جعبه آتش نشانی منحصر به فردی ارائه دهند.

این گونه جعبه‌های آتش نشانی اغلب با عنوان جعبه‌های آتش نشانی دکوراتیو شناخته شده و از سایر جعبه‌ها تمیز می‌یابند.

قطعا هزینه تمام شده طراحی و تولید این نوع جعبه‌های آتش نشانی به دلیل بازطراحی و فرآیند تولید پیچیده‌تر، بیشتر است.

👈🏿 قیمت جعبه آتش نشانی 👉🏿

9-تعبیه محل ورودی رایزر

اغلب جعبه‌های آتش نشانی جهت نصب هوزریل کاربرد دارند. هوزریل آتش نشانی ابزاری آتش نشانی است که به آب نیاز دارد. به همین دلیل جعبه‌های آتش نشانی باید محلی برای عبور خط لوله آبرسانی و اتصال آن به رایزر آتش نشانی داشته باشند. این گذرگاه باید به گونه‌ای تعبیه شود که هم در هنگام جدایش کمترین آسیب را به پوشش رنگ وارد کند و هم به آسانی از بدنه جعبه جدا شود.

یک جعبه آتش نشانی باکیفیت

دارای ورودی رایزر دقیق و پانچ شده باشد تا به راحتی و بدون آسیب به پوشش رنگ جدا شود.

لازم به ذکر است فرآیند خوردگی در جعبه‌های آتش نشانی فولادی دقیقا از آسیب پذیرترین نقطه (ضخامت کم پوشش رنگ یا آسیب به آن) آغاز می‌شود. خرید جعبه آتش نشانی

10-تعبیه سوراخ جهت سهولت در نصب جعبه آتش نشانی

این مورد نیز همانند مورد شماره 9 است. یعنی اغلب جعبه‌های آتش نشانی موجود در بازار، هیچ سوراخی برای نصب آسان جعبه آتش نشانی تعبیه نمی‌کنند.

سوراخ کردن جعبه آتش نشانی بعد از اتمام فرآیند رنگ کاری باعث آسیب رسانی به پوشش رنگ و تسریع در فرآیند خوردگی فولاد و کاهش شدید عمر مفید جعبه خواهد شد.

تولید کنندگان معتبر در فرآیند تولید جعبه‌های آتش نشانی، معمولا سوراخ‌کاری و هرگونه پانچ بدنه را قبل از فرآیند رنگ‌کاری در نظر می‌گیرند. به این ترتیب نصاب جعبه هیچ تغییری روی محصول نهایی نداده و جعبه نیز بدون هیچ مشکلی نصب خواهد شد

سخن آخر

فلسفه وجودی تجهیزات آتش نشانی این است که در لحظات وقوع حریق، به طور بی‌نقص عمل کنند و به نجات جان و دارایی افراد در حوادث آتش سوزی به کار بیایند.

این تجهیزات به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل لازم است طراحان، متخصصان و مشتریان حوزه حریق در هنگام انتخاب و خرید تجهیزات آتش نشانی دقت لازم را به عمل آورند تا از هرگونه نقص فنی و عملکردی در حین اطفای حریق جلوگیری شود.

برای خرید جعبه آتش نشانی با تماس بگیرید

مقاله های اخیر :

آتش نشانی | انواع جعبه آتش نشانی | جعبه آتش نشانی | خرید جعبه آتش نشانی | قیمت جعبه آتش نشانی آریا کوپلینگ | کیفیت جعبه های آتش نشانی

لینک کوتاه صفحه جعبه آتش نشانی با کیفیت:

بست کوپلینگ

بست کوپلینگ برای آب بندی اتصال انواع شیلنگ آتش نشانی تخت (شیلنگ برزنتی) به کوپلینگ‌های شیلنگ خور کاربرد دارد. این محصول جایگزین کاملی برای بست‌های سیم پیچی است. استفاده از بست‌های سیم پیچی ممکن است باعث آسیب به لایه سطحی شیلنگ آتش نشانی شود. اما بست کوپلینگ به راحتی و با یک آچار آلن باز و بسته می‌شود.

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

نازل آتش نشانی سه حالته پلاستیکی (مخصوص هوزریل)

نازل آتش نشانی یکی از مهم‌ترین ارکان سامانه‌های اطفای حریق شیلنگی (جعبه و قرقره) است.

این نازل شیردار سه حالته، اغلب برای ساخت هوزریل آتش نشانی کاربرد دارد.

این نازل پلاستیکی سه حالته به شیلنگ نیمه سخت هوزریل متصل شده و در دو حالت اسپری مخروطی و جت، در عملیات اطفای حریق توسط تمامی افراد قابل استفاده است.

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

نازل آتش نشانی سه حالته پلاستیکی (Branchpipe)

نازل آتش نشانی انواع مختلفی دارد. برخی از نازل‌ها برای استفاده عموم ساخته می‌شوند.

اما برخی دیگر مخصوص استفاده آتش نشانان و افراد آموزش دیده در عملیات اطفای حریق است.

نازل Branchpipe از نظر متریال در دو نوع ساخته می‌شود. نازل فلزی و پلاستیکی.

نازل‌های پلاستیکی نیز همچون نوع فلزی به کمک یک کوپلینگ رزوه‌ای به شیلنگ آتش نشانی تخت متصل شده و و در دو حالت پاشش اسپری مخروطی و جت در عملیات اطفای حریق توسط آتش نشانان قابل استفاده است.

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

نازل آتش نشانی سه حالته فلزی (مخصوص هوزریل)

نازل آتش نشانی یکی از مهم‌ترین ارکان سامانه‌های اطفای حریق شیلنگی (جعبه و قرقره) است.

این نازل شیردار سه حالته فلزی، اغلب برای ساخت هوزریل آتش نشانی کاربرد دارد.

نازل هوزریل آریاکوپلینگ دارای حالت‌های اسپری مخروطی و جت، جزء ضروری یک هوزریل است.

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

نازل آتش نشانی سه حالته فلزی (Branchpipe)

نازل آتش نشانی انواع مختلفی دارد. برخی از نازل‌ها برای استفاده عموم ساخته می‌شوند. اما برخی دیگر مخصوص استفاده آتش نشانان و افراد آموزش دیده در عملیات اطفای حریق است.

این نوع نازل‌ها به کمک یک کوپلینگ رزوه‌ای به شیلنگ آتش نشانی تخت متصل شده و و در دو حالت پاشش اسپری مخروطی و جت در عملیات اطفای حریق توسط آتش نشانان قابل استفاده است.

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

محفظه قرارگیری خاموش کننده چرخ دار

انواع خاموش کننده آتش نشانی در محیط‌های خورنده و تحت تابش مستقیم اشعه‌های مضر خورشید، به سرعت آسیب دیده و عمر سرویس دهی آنها کاهش می‌یابد.

محفظه قرارگیری خاموش کننده چرخ‌دار که از متریال فایبرگلاس ساخته می‌شود، مخصوص نگه‌داری انواع خاموش کننده چرخ دار است.

 

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس خاموش کننده

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس خاموش کننده، مخصوص نگه داری خاموش کننده در محیط‌های خورنده و مرطوب است. آب و هوای مرطوب و خورنده، علاوه بر آسیب به جعبه آتش نشانی فولادی، باعث خوردگی و کاهش عمر سرویس دهی انواع خاموش کننده‌های آتش نشانی می‌شود.

بدین ترتیب جعبه آتش نشانی مخصوص نگه داری خاموش کننده و از جنس فایبرگلاس در دستور کار تولید مجموعه آریاکوپلینگ قرار گرفت.

 

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس ایستاده

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس، برخلاف اغلب جعبه‌های آتش نشانی که فولادی هستند، از متریال فایبرگلاس ساخته می‌شوند. در اقلیم‌های خورنده و مهاجم مانند مناطق ساحلی، سازه‌های دریایی، جزایر، مجتمع‌های پتروشیمی، پالایشگاهی و نفتی نمونه مناطقی هستند که در اثر وجود عوامل آسیب زا و خورنده، استفاده تجهیزات آتش نشانی فولادی از نظر فنی و اقتصادی نمره قبولی نمی‌گیرد.

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس راهکاری مناسب برای حفاظت تجهیزات حساس اطفای حریق در چنین محیط‌هایی است. جعبه آتش نشانی فایبرگلاس ایستاده آریا با قابلیت نصب بر زمین یا سطوح مختلف، محلی مناسب برای حفاظت تجهیزات آتش نشانی در برابر عوامل خوردگی خواهد بود.

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس دیواری

جعبه آتش نشانی دیواری اغلب در محیط‌های داخل ساختمان‌ها و بناها یا در محیط‌های مسقف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در اقلیم‌های با رطوبت بالا، محیط‌های خوردنده و مهاجم استفاده از تجهیزات آتش نشانی فولادی شاید راهکار مناسبی نباشد.

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس دیواری آریا راهکار مناسبی برای حل این مشکل ارائه می‌کند. فایبرگلاس در محیط‌های مذکور در برابر عوامل خورنده مقاومت بی‌نظیری ارائه کرده و عمر سرویس دهی طولانی ارائه می‌دهد.

 

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

شیلنگ تاشونده آتش نشانی

شیلنگ آتش نشانی تخت یا شیلنگ تاشونده نوعی شیلنگ لاستیکی با پوشش فیبر مصنوعی است که در ابعاد و اندازه‌های مختلف جهت انتقال آب در مصارف آتش نشانی مورد استفاده است.

این نوع شیلنگ‌ها در واقع پرکاربردترین شیلنگ‌های آتش نشانی در سراسر جهان هست.

شیلنگ‌های تاشونده هم سبک هستند و هم به سبب ویژگی تاشوندگی، فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند. همچنین طول عمر و استحکام بالایی دارند.

 

تماس بگیرید

 

اطلاعات بیشتر

شیلنگ نیمه سخت هوزریل

شیلنگ مورد استفاده در ساخت هوزریل آتش نشانی آریاکوپلینگ، از نوع شیلنگ نیمه سخت سه لایه است که از لایه‌های لاستیکی و لایه نخ مستحکم جهت افزودن قوام و پیوستگی بیشتر در ساخت این شیلنگ مورد استفاده قرار گرفته است.

شیلنگ نیمه سخت آریاکوپلینگ با حفظ انعطاف پذیری خود، حتی در اقلیم‌های بسیار سرد، دوام و کارایی ویژه‌ای به انواع هوزریل آتش نشانی آریاکوپلینگ می‌دهد.

 

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

قرقره مخصوص شیلنگ تاشونده

قرقره با شیلنگ تاشونده آتش نشانی، نوعی قرقره نگهدارنده شیلنگ‌های تخصصی آتش نشانی است که بدون سیستم آبرسان طراحی و ساخته می‌شود. این قرقره به طور اختصاصی جهت استفاده افراد آموزش دیده و آتش نشانان طراحی و ساخته می‌شوند. کاربرد اصلی این نوع قرقره، نگه داری شیلنگ‌های آتش نشانی تا شونده است.

 

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

هوزریل آتش نشانی دیواری

هوزریل دیواری آریاکوپلینگ، یکی از تجهیزات اطفای حریق آبی است. هوزریل دیواری همانطور که از نامش پیداست، بر روی دیوار نصب می‌شود. استفاده از سیستم آبرسان داخلی یکپارچه برنجی، کارکرد بلندمدت و بی‌نقص هوزریل را تضمین می‌کند.

 

تماس بگیرید

 

اطلاعات بیشتر

هوزریل آتش نشانی

هوزریل آتش نشانی آریاکوپلینگ، یکی از تجهیزات اطفای حریق آبی است. هوزریل را می‌توان در داخل جعبه آتش نشانی نصب نمود یا به صورت منفرد مورد استفاده قرار داد. استفاده از سیستم آبرسان داخلی یکپارچه برنجی، کارکرد بلندمدت و بی‌نقص هوزریل را تضمین می‌کند.

 

تماس بگیرید

 

اطلاعات بیشتر

جعبه آتش نشانی محوطه‌ای

جعبه آتش نشانی یا Fire Cabinet محفظه‌های مقاومی هستند که در محیط‌های شهری و صنعتی جهت نگهداری تجهیزات اطفای حریق به کار می‌روند. جعبه آتش نشانی محوطه‌ای آریا مخصوص نصب در فضای باز بوده و در انواع تک کابین، دوکابین و جعبه مخصوص نگه داری خاموش کننده‌های دستی تولید می‌شوند.

 

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

جعبه آتش نشانی دکوراتیو

زیبایی بصری، یکی از معیارهای انتخاب جعبه آتش نشانی توسط معماران و طراحان ابنیه بوده که با دقت و نکته سنجی بسیار زیاد، به طراحی فضاهای مختلف ساختمان‌ها می‌پردازند. جعبه‌های آتش نشانی دکوراتیو آریا با حفظ دوام و کیفیت در عین زیبایی، گامی برای پاسخ به این نیاز است.

 

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

جعبه آتش نشانی دوطبقه

جعبه آتش نشانی یا Fire Cabinet محفظه‌های مقاومی هستند که در محیط‌های شهری و صنعتی جهت نگهداری تجهیزات اطفای حریق به کار می‌روند. با توجه به کلاس حریق و شرایط محیط هدف برای نصب جعبه‌ آتش نشانی، در بسیاری از موارد استفاده از خاموش کننده‌های دستی یا کپسول‌های آتش نشانی در کنار سیستم اطفای حریق آبی (هوزریل و هوزرک) لازم و ضروری خواهد بود. جعبه آتش نشانی دوطبقه برای نگه‌داری همزمان تجهیزات مختلف آتش نشانی طراحی و ساخته شده است.

 

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

جعبه آتش نشانی دوکابین (دوقلو)

جعبه آتش نشانی یا Fire Cabinet محفظه‌های مقاومی هستند که در محیط‌های شهری و صنعتی جهت نگهداری تجهیزات اطفای حریق به کار می‌روند. با توجه به کلاس حریق و شرایط محیط هدف برای نصب جعبه‌ آتش نشانی، در بسیاری از موارد استفاده از خاموش کننده‌های دستی یا کپسول‌های آتش نشانی در کنار سیستم اطفای حریق آبی (هوزریل و هوزرک) لازم و ضروری خواهد بود. جعبه آتش نشانی دوکابین برای چنین مواردی ساخته شده‌اند.

 

تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

5 دیدگاه برای “جعبه آتش نشانی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟( انتخاب جعبه آتش نشانی )

  • آریا کوپلینگ گفته:

   سلام ساجده گرامی.
   لطفا برای استعلام قیمت‌ و خرید جعبه آتش نشانی به بخش تماس مراجعه کنید یا با شماره مستقیم 02176202045 تماس بگیرید.
   با تجدید احترام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *