درباره مجموعه آریاکوپلینگ   

طراح و تولید کننده تجهیزات آتش نشانی؛

سازنده طیف وسیعی از انواع تجهیزات اطفای حریق

برخورداری از پرسنل مجرب و متخصص

تولید براساس استانداردهای روز دنیا

بیش از نیم قرن تجربه تولید صنعتی

کیفیت مثال زدنی

تاریخچه آریاکوپلینگ

مجموعه آریاکوپلینگ در اواخر دهه هفتاد شمسی شروع به طراحی و تولید تجهیزات آتش نشانی نمود. با توجه به سابقه درخشان و ریشه بسیار عمیق تولیدی-صنعتی مجموعه، از سال 1348 (50 سال تاکنون) در زمینه طراحی و ساخت قالب‌های صنعتی و تولید قطعات حساس در صنایع مختلف، این مجموعه با ذهنیت توسعه و رشد به سرعت دامنه فعالیت خود را گسترش داده و با افزایش توان تکنولوژیکی، تجهیزاتی و علمی، تولید محصولات آتش نشانی تحت برند آریاکوپلینگ (ARYA) را در برنامه خود قرار داد. 

دانش، خلاقیت و تجربه بیش از پنج دهه فعالیت مستمر و موثر در صنعت، این امکان را فراهم نمود تا به تدریج طیف وسیعی از محصولات تولیدی به روش‌های مختلف و حرفه‌ای، با رعایت بالاترین حدود استانداردهای جهانی به بازارهای داخلی و صادراتی راه یافته و زمینه را برای هدف گذاری تولیدات تخصصی و انحصاری فراهم آورد.

همواره ورود به صنایع حساس که مستقیما با جان و دارایی انسان‌ها در ارتباط هستند تصمیمی دشوار و سرنوشت ساز است. تنها مجموعه‌های مسئول و راسخ با اهداف والای انسانی قادر خواهند بود در این عرصه ایفای نقش نمایند و با تلاش روزافزون در حفاظت از جان و مال و آرامش همنوع بکوشند. مجموعه آریاکوپلینگ مفتخر است که این وظیفه را طی سالیان متوالی متعهدانه و داوطلبانه به عهده گرفته و از هیچ گونه تلاشی برای خدمت به امنیت جامعه فروگذار ننموده است.

دستاوردهای آریاکوپلینگ

بیانیه ماموریت

حفاظت از جان و مال انسان‌ها از طریق طراحی و تولید تجهیزات و جعبه‌های آتش نشانی در هر فضایی که نیاز به محافظت در برابر حریق دارد.

چشم انداز

حفاظت از جان و مال انسان‌ها از طریق طراحی و تولید تجهیزات و جعبه‌های آتش نشانی در هر فضایی که نیاز به محافظت در برابر حریق دارد.

سابقه

پرسنل

محصول تولیدی

گروه محصول

}

حفاظت از جان و دارایی افراد جامعه و ارتقای ایمنی و آرامش، رسالت اصلی مجموعه آریاکوپلینگ است.

مهندس صالحی تجریشی؛ مدیرعامل مجموعه آریاکوپلینگ

دسترسی

تجهیزات آتش نشانی           درباره ما 

محصولات جدید                  برترین پروژه‌ها

پروفایل مشتریان                 پایگاه دانش

نمایشگاه مجازی                  اخبار صنعت آتش نشانی

 

آدرس ما

کیلومتر 17 جاده آبعلی، نرسیده به پلیس راه جاجرود، سعید آباد، خیابان جاجرود، بن بست ارس، پلاک 9

9~021-76202045

info@aryacoupling.net