درباره مجموعه آریاکوپلینگ   

طراح و تولید کننده تجهیزات آتش نشانی؛

سازنده طیف وسیعی از انواع تجهیزات اطفای حریق

برخورداری از پرسنل مجرب و متخصص

تولید براساس استانداردهای روز دنیا

بیش از نیم قرن تجربه تولید صنعتی

کیفیت مثال زدنی

تاریخچه آریاکوپلینگ

مجموعه آریاکوپلینگ در اواخر دهه هفتاد شمسی شروع به طراحی و تولید تجهیزات آتش نشانی نمود. با توجه به سابقه درخشان و ریشه بسیار عمیق تولیدی-صنعتی مجموعه، از سال 1348 (50 سال تاکنون) در زمینه طراحی و ساخت قالب‌های صنعتی و تولید قطعات حساس در صنایع مختلف، این مجموعه با ذهنیت توسعه و رشد به سرعت دامنه فعالیت خود را گسترش داده و با افزایش توان تکنولوژیکی، تجهیزاتی و علمی، تولید محصولات آتش نشانی تحت برند آریاکوپلینگ (ARYA) را در برنامه خود قرار داد. 

دانش، خلاقیت و تجربه بیش از پنج دهه فعالیت مستمر و موثر در صنعت، این امکان را فراهم نمود تا به تدریج طیف وسیعی از محصولات تولیدی به روش‌های مختلف و حرفه‌ای، با رعایت بالاترین حدود استانداردهای جهانی به بازارهای داخلی و صادراتی راه یافته و زمینه را برای هدف گذاری تولیدات تخصصی و انحصاری فراهم آورد.

همواره ورود به صنایع حساس که مستقیما با جان و دارایی انسان‌ها در ارتباط هستند تصمیمی دشوار و سرنوشت ساز است. تنها مجموعه‌های مسئول و راسخ با اهداف والای انسانی قادر خواهند بود در این عرصه ایفای نقش نمایند و با تلاش روزافزون در حفاظت از جان و مال و آرامش همنوع بکوشند. مجموعه آریاکوپلینگ مفتخر است که این وظیفه را طی سالیان متوالی متعهدانه و داوطلبانه به عهده گرفته و از هیچ گونه تلاشی برای خدمت به امنیت جامعه فروگذار ننموده است.

دستاوردهای آریاکوپلینگ

بیانیه ماموریت

حفاظت از جان و مال انسان‌ها از طریق طراحی و تولید تجهیزات و جعبه‌های آتش نشانی در هر فضایی که نیاز به محافظت در برابر حریق دارد.

چشم انداز

حفاظت از جان و مال انسان‌ها از طریق طراحی و تولید تجهیزات و جعبه‌های آتش نشانی در هر فضایی که نیاز به محافظت در برابر حریق دارد.

سابقه

پرسنل

محصول تولیدی

گروه محصول

}

حفاظت از جان و دارایی افراد جامعه و ارتقای ایمنی و آرامش، رسالت اصلی مجموعه آریاکوپلینگ است.

مهندس صالحی تجریشی؛ مدیرعامل مجموعه آریاکوپلینگ