اخبار

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • آریا کوپلینگ در سومین دوره آموزشی تخصصی ایمنی و آتش‌نشانی مشهد 15 تیرماه 98

آریا کوپلینگ در سومین دوره آموزشی تخصصی ایمنی و آتش‌نشانی مشهد 15 تیرماه 98

به گزارش روابط عمومی آریا کوپلینگ، معاون آموزش، پیشگیری و نظارت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برگزاری سومین دوره آموزش تخصصی ایمنی و آتش نشانی ویژه مجریان سیستم‌های اعلام و اطفای حریق در کلان شهر مشهد خبر داد.

بنابر بند 3 و 5 اساس‌نامه سازمان آتش نشانی که مقوله آموزش مجریان را بر عهده سازمان آتش نشانی گذاشته است، با هماهنگی اتاق اصناف شهر مشهد، از طرف اتحادیه‌های مختلف افراد دارای صلاحیت معرفی شدند.

از طرف سازمان آتش نشانی آموزش‌هایی در خصوص شناخت حریق و موارد مرتبط با مبانی سیستم‌های اعلام و اطفای حریق و ضوابط به روز آن در مبحث سوم مقررات ملی ساختمان ارائه شد. همچنین این آموزش‌ها شامل معرفی و بررسی پوشش‌های مقاوم به حریق و مقاوم سازی ساختمان‌ها در برابر حریق نیز هستند.

مجموعه آریا کوپلینگ در این رویداد نمایشگاهی-آموزشی که در 15 تیرماه 1398 در مشهد برگزار شد، بخشی از دستاوردهای خود در حوزه تجهیزات اطفای حریق مکانیکال مانند انواع جعبه‌های آتش نشانی، انواع کوپلینگ ( استورز و BS)، نازل اطفای حریق، قرقره و شیلنگ و... را به معرض نمایش گذاشت.

بازدید کنندگان از این رویداد و غرفه مجموعه آریا کوپلینگ با جدیدترین محصولات طفای حریق این مجموعه آشنا شده و به دریافت آموزش‌های مفید و بحث و تبادل نظر در حوزه‌های ایمنی و آتش نشانی پرداختند.

همچنین مهندسین و متخصصین ایرانی و خارجی در زمینه تجهیزات آتش نشانی  با حضور در محل غرفه آریا کوپلینگ و رایزنی با کارشناسان، در خصوص علاقه مندی های خود برای انجام پروژه‌های مشترک با واحدهای فروش، توسعه و تحقیق آریا کوپلینگ به مذاکره و گفت و گو پرداختند.

آریاکوپلینگ مجموعه آریا کوپلینگ غرفه آریا کوپلینگ دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی نمایشگاه ایمنی و آتش نشانی مشهد غرف دستاوردهای آریا کوپلینگ